Gizlilik ve Güvenlik

nova


GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Nova Medikal Yatak olarak, sistemimizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişmelere göre güncellenmektedir.

Sistemimizdeki kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, sipariş ve ödeme işlemleri sayfasının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünü ''https://'' ile başladığını göreceksiniz.Bu, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştiğini gösterir.Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.. Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için novamedikalyatak.com güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda RAPİD SSL 123 sertifikası kullanılmaktadır.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta, ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığımız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

Sitemiz üzerinden ve mağazamızdan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan yada internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ilede alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nova Medikal Sağlık Ürünleri, bünyesinde yer alan bilgi işlem departmanıyla siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır. Bu departman, sürekli olarak www.novamedikalyatak.com sitesiyle ilgilenmekte, sürekli siteyi güncellemekte ve geliştirmektedir.Bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize cumartesi ve pazar günü dahil her gün  0505 103 64 14 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.